Ігровий автомат The Dog House Megaways
4.0

Ігровий автомат The Dog House Megaways

Ігрові автомати » Ігровий автомат The Dog House Megaways

З самого релізу в 2020 році The Dog House Megaways миттєво здобув шалену популярність серед шанувальників якісного гемблінг-контенту. Секрет його успіху полягає не лише у використанні новаторської механіки, але й у чудовому поєднанні сучасної візуалізації, привабливої собачої тематики та грального потенціалу. Також гра пропонує унікальний ігровий процес завдяки використанню революційної механіки Megaways.

Концепція Megaways, розроблена компанією Pragmatic Play, передбачає змінну кількість ліній виплат на кожне обертання барабанів. Це різко контрастує з традиційними слотами, де кількість ліній є фіксованою.

Характеристика The Dog House Megaways

The Dog House Megaways має яскраву собачу тематику і запам’ятовується чудовою анімацією та звуковим оформленням. Слот The Dog House Megaways налічує 6 барабанів, формат ігрової сітки – 6×7.Гра доступна для ПК та мобільних пристроїв. Щедрі виграші, нескінченні фріспіни та інноваційний ігровий процес забезпечують високу привабливість цього хіта. Основні характеристики The Dog House Megaways:

Характеристика The Dog House Megaways
💻ПровайдерPragmatic Play
💫RTP95.53%
📈ВолатильністьВисока
🔁Кількість барабанів6
🔀Кількість лінійМегавейз (приблизно 117,649 способів виграшу)
💫Бонусні обертанняТак
💵Min ставка0,20
💰Max ставка100
📱Мобільна версіяТак

Тематика та дизайн слота

Відеослот The Dog House Megaways вирізняється своїм веселим і життєрадісним дизайном, повністю присвяченим собачій тематиці. На заставці гру зустрічають троє симпатичних цуценят, що сидять біля власної буди. Логотип оформлений на тлі дерев’яної кісточки, що нагадує старовинну вивіску.

Ігрове поле розміщене на фоні мальовничого сільського краєвиду з зеленими деревами, білосніжними котеджами та безкрайніми луками. Саме барабани оточені масивною собачою будкою.

У процесі гри фон за барабанами змінюється з бордового на фіолетовий колір та навпаки в залежності від активних ігрових режимів. Анімаційні ефекти, підсвічування виграшних комбінацій та завзята музична супровідна композиція додають динаміки ігровому процесу.

У нижній частині інтерфейсу розташовані функціональні кнопки керування грою, а також індикатори поточної ставки, розміру останнього виграшу та залишку на балансі.

Під час гри в The Dog House Megaways slot гемблера очікує ряд унікальних особливостей, таких як спеціальна символіка, принцип лавини для формування виграшних комбінацій, системи Multiway та Megaways, фріспіни з можливістю вибору, фіксовані дикі символи, мультиплікатори, додаткові дикі символи та змінний діапазон RTP.

Бонусні функції та фріспіни

Функція фріспінів в The dog house megaways demo активується, коли на барабанах з’являється три або більше символів Scatter. Гравці мають можливість вибрати один із двох видів безкоштовних обертань: “Sticky Wilds Free Spins” або “Raining Wilds Free Spins”.

Sticky Wilds Free Spins: Кількість фріспінів залежить від кількості символів Scatter, які спричинили функцію:

  • 6 Scatters дають 20 фріспінів з від 3 до 7 “липких” Wilds на кожному барабані.
  • 5 Scatters дають 15 фріспінів з від 2 до 7 “липких” Wilds на кожному барабані.
  • 4 Scatters дають 12 фріспінів з від 2 до 7 “липких” Wilds на кожному барабані.
  • 3 Scatters дають 7 фріспінів з від 2 до 7 “липких” Wilds на кожному барабані.

Під час цих фріспінів, Wilds залишаються на місці до кінця раунду.

Raining Wilds Free Spins: Кількість фріспінів також залежить від кількості Scatter символів:

  • 6 Scatters дають 30 фріспінів з до 6 “дощових” Wilds на кожному спіні.
  • 5 Scatters дають 25 фріспінів з до 6 “дощових” Wilds на кожному спіні.
  • 4 Scatters дають 18 фріспінів з до 6 “дощових” Wilds на кожному спіні.
  • 3 Scatters дають 15 фріспінів з до 6 “дощових” Wilds на кожному спіні.

Під час цього раунду на кожному спіні на екран можуть додаватися до 6 Wild символів у випадкових позиціях.

Обидва типи фріспінів включають множники, які можуть збільшувати виграш у 1x, 2x або 3x, і ці множники залишаються активними на протязі всіх безкоштовних обертань. Ці спеціальні правила гарантують, що кожен барабан матиме принаймні мінімальну кількість Wild символів, що прилипають до нього протягом усього раунду.

Окрім того, гравці мають можливість купити фріспіни за x100 від поточної ставки. При купівлі фріспінів функція може бути одразу активована випадковою кількістю Scatter символів.

Як грати безкоштовно в The dog house megaways

Для всіх бажаючих протестувати інноваційний ігровий автомат The Dog House Megaways від Pragmatic Play передбачена можливість безкоштовної демо-гри.

Демо-режим The Dog House Megaways повністю ідентичний платній версії гри. Єдина різниця полягає в тому, що замість реальних ставок гравець отримує умовний віртуальний кредит. На цей демо-баланс нараховуються виграші, які можна використовувати для продовження безкоштовної гри.

Запустити безкоштовну версію The Dog House Megaways можна на більшості сайтів онлайн казино, для доступу до демо не потрібно проходити реєстрацію чи авторизацію.

Після запуску Дог хаус мегавейс демо гри перед гравцем відкриється повний ігровий інтерфейс слота. Можна вільно обирати розміри ставок, регулювати гучність звуку, запускати обертання барабанів та активувати автоматичний режим прокруток. Усі виграші будуть нараховуватись на умовний демо-баланс.

Головна перевага безкоштовного режиму – можливість всебічно вивчити всі нюанси Дог хаус демо перед переходом до гри на реальні кошти. Так гравець зможе розробити власну стратегію, протестувати різні тактики управління банкролом, зрозуміти принципи ризик-гри тощо.

Після того, як механіка та правила слота стануть зрозумілими, можна буде перейти до режиму реальних ставок та спробувати вполювати щедрі виграші The Dog House Megaways.

Спеціальні символи ігрового автомата

Виграші в The dog house megaways демо нараховуються за комбінації символів, розташованих поруч зліва направо, незалежно від їхнього розміру. Барабани від 1 до 6 можуть містити до 7 символів кожен, завдяки чому загальна кількість можливих виграшних шляхів досягає 117649.

Що стосується Wild символу, то він є замінником для всіх інших символів, крім спеціальних, і з’являється лише на барабанах 2, 3, 4 та 5. Коли на барабан влучає Wild символ, він може мати випадковий множник 2x або 3x. Якщо в одній виграшній комбінації бере участь більше ніж один Wild символ із множником, вони можуть поєднуватися, тим самим збільшуючи виграш гравця.

Символ6x Виплата5x Виплата4x Виплата3x Виплата
Ротвейлер15.00€6.00€4.00€1.50€
Йоркширський тер’єр6.00€3.00€2.00€1.00€
Мопс4.00€2.00€1.50€0.70€
Бігль3.00€1.50€1.00€0.40€
Зелений нашийник3.00€1.00€0.80€0.30€
Кісточка3.00€1.00€0.80€0.30€
Символ A2.00€0.60€0.40€0.20€
Символ K2.00€0.60€0.40€0.20€
Символ Q2.00€0.60€0.40€0.20€
Символ J1.00€0.40€0.20€0.10€
Символ 101.00€0.40€0.20€0.10€

Висновок

Демо Дог хаус мегавейс пропонує гравцям різноманітні можливості для гри завдяки великій кількості спеціальних символів і функцій. Графічний дизайн ігрового автомата приваблює увагу своїм яскравим стилем, але його основна перевага полягає у великій кількості виграшних комбінацій, що дозволяє гравцям отримати виграші за різними можливими шляхами.